مزایای نتورک مارکتینگ

گفتیم که نتورک مارکتینگ به یک قطب بزرگ اقتصادی تبدیل شده است,اما یک تجارت باید دارای مزایای زیادی هم برای دولت و کشور و هم برای افراد باشد تا به این جایگاه دست پیدا کند.
برخی از مزایای نتورک مارکتینگ را با یکدیگر بررسی میکنیم:
۱-پرداخت مالیات :
شاید مهم ترین دغدغه هر دولت دریافت مالیات شرکت ها به صورت شفاف و به دور از هر گونه فرار مالیاتی باشد.با توجه به این که گردش مالی شرکت های بازرایابی شبکه ای بسیار بالا می باشد و تمام خرید و فروش ها از درگاه های بانکی و به صورت آنلاین انجام میشود,دولت میتواند با خیالی آسوده تمامی مالیات ها را در لحظه خرید محصول توسط بازاریاب کسر نماید.هم چنین مالیات بر درآمد نیز هنگام واریز پورسانت ها به حساب اشخاص کسر میگردد.
۲-ایجاد اشتغال :
با عضویت هر فرد در یکی از شرکت های بازار یابی شبکه ای,یک کد واحد بازار یابی از طرف وزارت صنعت و معدن به فرد تعلق میگیرد و از همان لحظه او به عنوان یک فرد شاغل محسوب میگردد. درحال حاضر درصد ورود افراد به تجارت نتورک مارکتینگ بسیار افزایش یافته و در نتیجه یک قطب بزرگ ایجاد اشتغال محسوب می شود.
۳-درآمد بالا :
با توجه به امکان بهره بردن از رشد تصاعدی دراین تجارت,سرعت رشد درآمدی افراد نیز در این تجارت بالا می باشد.
۴-تولید و عرضه کالای با کیفیت :
با توجه به نظارت های انجام گرفته بر روی محصولات این شرکت ها و همچنین اختصاص یافتن بخشی از سود شرکت ها به افزایش کیفیت محصولات,کیفیت کالاهای عرضه شده در این شرکت های فعال در عرصه نتورک مارکتینگ بسیار مطلوب میباشد.
۵-تولید کالاهای ایرانی :
این خود بخشی است که بسیار در کشور مورد توجه قرار گرفته و اکثر شرکت های بازاریابی شبکه ای فعال در ایران نیز اقدام به تولید کالای ایرانی با کیفیت بالا نموده اند که توان رقابت با کالاهای خارجی را داشته باشد.
۶-کاهش تورم:
با توجه به این که بخشی از کاهش هزینه ها به عنوان تخفیف روی قیمت نهایی کالا,برای مصرف کننده اعمال میشود باعث کاهش تورم میگردد.
۷-آموزش های قدرت مند :
فعالیت در این شرکت ها همراه با آموزش های قدرت مندی است که حتی در عرصه های زندگی نیز مفید واقع میشود.
۸-نیاز به سرمایه اندک :
شروع این تجارت نیاز به سرمایه بسیار اندکی نسبت به سایر تجارت ها دارد , که یک ویژه گی بسیار بزرگ است.
۹-پاره وقت بودن :
افراد زیادی هستند که علاقه مند به تجارت نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای میباشند اما تمایل دارن کار فعلی خود را حفظ نمایند. از خصوصیات این تجارت پاره وقت بودن آن است,یعنی میتوان در کنار شغل اول این کار ار به صورت پاره وقت انجام داد.
۱۰-یکسان سازی قیمت ها :
بسیار دیده ایم که قیمت یک جنس حتی در دو مغازه مجاور متفاوت است.با توجه به این که تمامی بازاریابان با یک قیمت واحد محصولات شرکتشان را میخرند,در نتیجه با قیمتی واحد به فروش میرسانند.
این ها تنها گوشه ای از مزایای نتورک مارکتینگ است,که گفته شد.مطمینا در آنده شما نیز مزایای بسیاری در این تجارت خواهید دید.

مطالب مرتبط

درباره سامانه برندینگ ایران
گروه برندینگ ایران به منظور ارائه راهکارهای نوین فروش ، بازاریابی و برندینگ ایجاد شده است. این مجموعه تلاش دارد با ارائه نرم افزار ها و تکنولوژی های روز دنیا شرکت ها و مجموعه های کوچک و بزرگ را به سوی موفقیت سوق دهد و تا رسیدن به هدف با شرکت و مجموعه همراه و همگام باشد. در این راه گروه برندینگ ایران از افراد کارپشته و فنی استفاده می نماید که هم از نظر تجربه کاری و هم از نظر آکادمیک در مرتبه بالایی قرار دارند و با استفاده از روحیه کار تیمی، مشتری را در راه رسیدن به موفقیت همراهی خواهند کرد.

© 2024 - کلیه حقوق مادی و معنوی به سامانه برندینگ ایران تعلق دارد